/ Październik 8, 2017/ Początek poszukiwań

Witajcie!

Witamy serdecznie wszystkich, których zainteresował nasz blog. Witamy także tych, którzy trafili tu przypadkiem. Mamy nadzieję, że jedni jak i drudzy znajdą tu coś ciekawego dla siebie i zostaną na dłużej! Bardzo Was do tego zachęcamy. O czym będziemy pisać? W największym skrócie: kupujemy mieszkanie. Z chęcią skorzystamy z ostatniej możliwości wzięcia udziału w programie Mieszkanie dla Młodych. Czy się uda? My też jeszcze tego nie wiemy i to jest najfajniejsze w tym blogu. Naszą historię poznajecie razem z nami.

Kim jesteśmy?

Na początek pozwólcie, że nas przedstawię. Jesteśmy 3-osobową rodziną, młodym małżeństwem z kilkumiesięcznym synkiem. Swoją drogą niezły z niego gagatek. Po ponad roku wynajmowania mieszkania w dużym (ba! największym!) polskim mieście doszliśmy do wniosku, że już chyba wystarczy wspomagania finansowego właściciela tego mieszkania, a pieniądze które dotychczas mu płaciliśmy wolimy wkładać w nasze własne M. A tak serio to nasz syn gagatek nagromadził przez te kilka miesięcy swojego życia tyle gratów, że się nie mieścimy. Większy lokal to konieczność ;).  Mam nadzieję, że nasze perypetie Was zainteresują, a i cała przygoda skończy się przeprowadzką z dotychczasowego lokum do naszego pięknego, pachnącego nowością mieszkania! Gdyby się udało, to z wielką chęcią podejmę się dalszego pisania bloga nt. urządzania naszych kątów. Trzymajcie kciuki!

 

W kolejnych postach…

W kolejnych postach przedstawię Wam pokrótce każdego z nas, opowiem  o dotychczasowym stylu życia no i najważniejsze, co jest przedmiotem tego pamiętniczka…nakreślę Wam miejsce, w którym się znajdujemy na krętej drodze do własnego M, jakie są nasze oczekiwania a jakie możliwości ;). Gdyby chcieć oznaczało móc…. 😉

Jeśli wśród czytelników znajdą się osoby, które już tę drogę pokonały i mają cenne wskazówki i chciałyby się nimi podzielić to z chęcią przeczytamy każdy komentarz. Miło będzie nam gościć tu także osoby, które są na podobnym etapie jak my i wspólnie będziemy się dopingować.

Cześć!

Spodobał Ci się post?

1 Comment

  1. Jezeli szukaja panstwo fantastycznego aranzacji pomieszczen w Warszawie badz stronach, to multiagencja Perfect Space jest doskonalym wyjsciem Panstwa problemów powiazanych z aranzacja pomieszczen.
    Nasze portfolio obejmuje takze: kawalerki, mieszkania pod najem jak takze wielopokojowe mieszkania dla calej rodziny. Jestesmy prawdziwa w Polsce agencja, która swiadczy tzw. wykonczenie pod klucz i uslugi consierge. Pragniemy takze poinformowac Panstwa, iz nasze uslugi swiadczone sa na najdoskonalszym szczeblu i nieustannie zabiegamy o jakosc, punktualnosc i usatysfakcjonowanie uslugobiorcy. PerfectSpace to Agencja budowana przez ludzi dla ludzi.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*