Witajcie!

Witamy serdecznie wszystkich, których zainteresował nasz blog. Witamy także tych, którzy trafili tu przypadkiem. Mamy nadzieję, że jedni jak i drudzy znajdą tu coś ciekawego dla siebie i zostaną na dłużej! Bardzo Was do tego zachęcamy. O czym będziemy pisać? W największym skrócie: kupujemy mieszkanie. Z chęcią skorzystamy z ostatniej możliwości wzięcia udziału w programie Mieszkanie dla Młodych. Czy się uda? My też jeszcze tego nie wiemy i to jest najfajniejsze w tym blogu. Naszą historię poznajecie razem z nami.

Kim jesteśmy?

Na początek pozwólcie, że nas przedstawię. Jesteśmy 3-osobową rodziną, młodym małżeństwem z kilkumiesięcznym synkiem. Po ponad roku wynajmowania mieszkania w dużym polskim mieście doszliśmy do wniosku, że już chyba wystarczy wspomagania finansowego właściciela tego mieszkania, a pieniądze które dotychczas mu płaciliśmy wolimy wkładać w nasze własne M. To zapewne nic nowego, robi tak wiele młodych rodzin, ale my postanowiliśmy udokumentować to w formie bloga. Mam nadzieję, że nasze perypetie Was zainteresują, a i cała przygoda skończy się przeprowadzką z dotychczasowego lokum do naszego pięknego, pachnącego nowością mieszkania! Gdyby się udało, to z wielką chęcią podejmę się dalszego pisania bloga nt. urządzania naszych kątów. Trzymajcie kciuki!

Zapraszamy do kontaktu z nami, zostawiania komentarzy oraz współpracy! Będzie nam bardzo milo z każdej podjętej interakcji!